Trwałe pokrowce samochodowe

Większość kierowców dba możliwie jak najlepiej o swój samochód. Dla wielu rodzin w Polsce zakup nowego auta, jest nie do przełknięcia z racji innych, bardziej pilnych wydatków. Niektórym ludziom udaje się zachować nienaganny stan pojazdu pomimo dużego przebiegu. Pozostaje więc pytanie, jak oni to robią?

Tapicerka w nienagannym stanie

pokrowiec na autoJuż po wyjechaniu autem z salonu zaczyna się jego zużycie. Jest to stopniowy proces, uzależniony od tego, jak duże przebiegi pokonujemy. Kierowcy bardzo mocno wyeksploatowanych aut jakoś potrafią zadbać o swoje „miejsce pracy” pomimo pokonywania rocznie nierzadko sześciocyfrowych przebiegów. Zaglądając do środka pojazdu z szyldem taxi, od razu rzucają nam się w oczy pokrowce samochodowe. To właśnie dzięki ich założeniu tapicerka jest w stanie wytrzymać nawet kilkanaście lat, bez większych śladów zużycia.

Produkt polski, czy może chiński odpowiednik?

Przeciętny konsument zazwyczaj chcę produktu w miarę taniego, ale przy tym takiego, który nie rozpadnie się tuż po zakończeniu ustawowego okresu gwarancyjnego. Co do zasady może on wybrać:

  • akcesoria do samochodu wyprodukowane na terenie Europy(w tym także w Polce), które spełniają rygorystyczne normy
  • akcesoria pochodzące z Azji wschodniej, którym dalekie są standardy produkcji znane nam na Starym Kontynencie

W takim układzie wybór wydaje się więcej niż oczywisty. Nikt nie chce przecież w czasie jazdy samochodem wdychać ulatniających się zapachów klejów i tworzyw, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie.